Organizacja imprez

Macie w planach organizację przyjęcia urodzinowego, wspólnego wypoczynku w gronie rodziny lub znajomych, a może szukacie miejsca na świąteczny czy okolicznościowy wyjazd? Zapraszamy do ośrodka Słoneczny Cypel w Gródku nad Dunajcem!

Organizacja imprez w Słonecznym Cyplu – cały obiekt dla was

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy całoroczny obiekt złożony z trzech niezależnych apartamentów 2-, 3- i 4-osobowych, dla których istnieje część wspólna w postaci kuchni z salonem i zadaszonego tarasu. W Słonecznym Cyplu umożliwiamy wynajem na jedną dobę wyłącznie dla całej nieruchomości, dlatego jest to doskonała propozycja dla osób zainteresowanych organizacją kameralnego spotkania okolicznościowego w gronie rodziny lub przyjaciół. Wynajem całej nieruchomości obowiązuje także w okresie świąt i Nowego Roku.

W pobliżu znajdziecie restauracje, kawiarnie i wiele atrakcji, dzięki którym z pewnością nie będziecie się nudzić. Latem polecamy oczywiście sporty wodne, rejsy po Jeziorze Rożnowskim, aktywny wypoczynek w parku linowym czy na Off Roadzie, zimą natomiast zachęcamy do skorzystania z łyżwiarstwa, narciarstwa, kuligów i innych atrakcji oferowanych w okolicy Gródka nad Dunajcem.

W Słonecznym Cyplu odpowiadamy na indywidualne życzenia naszych Gości. Jesteśmy w stanie zorganizować romantyczną oprawę zaręczyn (kwiaty, świece, wino itp.) bądź też przygotować tort i poczęstunek na imprezę urodzinową. Niezależnie od okazji, postawcie na komfort, wyjątkową atmosferę i niesamowite miejsce – apartamenty z bezpośrednim dostępem do jeziora i piaszczystej plaży.

Zarezerwuj pobyt w Słonecznym Cyplu:

Zobacz nasz inny apartament pod adresem:

Apartament Marron w Szczyrku