Spływ kajakowy Dunajcem

Naszym Gościom polecamy jedne z najciekawszych atrakcji regionu: spływ kajakowy Dunajcem oraz rafting Doliną Popradu. To pomysł na aktywny wypoczynek doskonały dla turystów indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz grup na wyjazdach integracyjnych. Sprawdźcie, dlaczego warto.

Jurków, baza organizująca spływy kajakowe Dunajcem, znajduje się w odległości około 20 km od Gródka nad Dunajcem. Spokojny nurt jednej z najpiękniejszych polskich rzek zachęca do podziwiania urokliwych rozlewisk właśnie z pokładu kajaka. W ofercie organizatora znajdują się spływy przystosowane do wieku i doświadczenia uczestników.

Turystom spragnionym bardziej intensywnych wrażeń polecamy rafting Doliną Popradu, na który również można udać się z dziećmi (organizatorzy rekomendują atrakcję dzieciom od 8. roku życia, które będą mogły już samodzielnie wiosłować). Spływy Doliną Popradu odbywają się w pontonach raftingowych, przeznaczonych do użytku na wzburzonych wodach rzek górskich. Pontony raftingowe są wygodne i bezpieczne, bo praktycznie niewywrotne. Górska rzeka Poprad jest łagodna i bezpieczna. Ma płytki nurt, a okoliczne bystrzyny nie stwarzają zagrożenia dla uczestników.

Zarezerwuj pobyt w Słonecznym Cyplu:

Zobacz nasz inny apartament pod adresem:

Apartament Marron w Szczyrku