Wspinaczka i park linowy

Miłośnicy aktywności fizycznej i wypoczynku pełnego wyzwań nie będą mieli powodów do narzekań. W Gródku nad Dunajcem i w jego okolicach znajdują się atrakcje dla małych i dużych wielbicieli wspinaczki.

W miejscowości Tropie nad Jeziorem Czchowskim, niedaleko Rożnowa, znajduje się rejon nazywany przez wspinaczy Tropikalną Skałą. To piaskowcowa skała, oferująca aż 20 linii wspinaczkowych. Tropikalna Skała znajduje się zaledwie 13 km od centrum Gródka.

Dzieciom i dorosłym polecamy również zabawę w Parku Linowym „Lemur” w Gródku. Park oferuje aż 5 różnych tras o łącznej długości ponad 560 metrów. Wstęp dozwolony jest dla dzieci już od 3. roku życia. W parku „Lemur” czekają trasy o różnym stopniu trudności, przeznaczone także dla starszych dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zabawa w parku linowym to doskonała propozycja na rodzinne popołudnie lub atrakcję na firmowym wyjeździe integracyjnym. Zapraszamy na wypoczynek w Gródku nad Dunajcem, gdzie czekają atrakcje na wszystkich miłośników wysiłku i adrenaliny!

Zarezerwuj pobyt w Słonecznym Cyplu:

Zobacz nasz inny apartament pod adresem:

Apartament Marron w Szczyrku