Sporty wodne, wypożyczalnie

Jezioro Rożnowskie stwarza znakomite warunki dla miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych. Akwen zajmuje powierzchnię aż 1600 hektarów i ma blisko 22 kilometry długości. Maksymalna głębokość wynosi 35 metrów. Powstałe w wyniku budowy zapory na Dunajcu Jezioro Rożnowskie to największa wodna atrakcja Sądecczyzny. Gródek nad Dunajcem słynie z piaszczystych plaż i dogodnych miejsc do kąpieli.

Wody Jeziora Rożnowskiego upodobali sobie szczególnie pasjonaci żeglarstwa. W okolicznych miejscowościach nie brakuje wypożyczalni jednostek dla żeglarzy w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Wiele ośrodków oferuje także możliwość przyjęcia gości z własnymi jednostkami pływającymi.

Apartamenty Słoneczny Cypel w Gródku nad Dunajcem to doskonała baza wypadowa dla wszystkich miłośników sportów wodnych. W pobliskich wypożyczalniach czekają m.in. żaglówki, motorówki, skutery, ale także kajaki, rowery czy łodzie. Krajobraz podziwiany z wód Jeziora Rożnowskiego wygląda naprawdę niesamowicie!

Dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu wodnego znajdą Państwo m.in. w ośrodku wypoczynkowym Barbara w Gródku, przystani Bartkowa i domu wczasowym Stalownik w Bartkowej czy ośrodku Beskid w Znamirowicach.

Zarezerwuj pobyt w Słonecznym Cyplu:

Zobacz nasz inny apartament pod adresem:

Apartament Marron w Szczyrku